Hoşgeldin !

İşbu Gizlilik Politikası, N. AKDEMİR tarafından satışı yapılacak ürünlerin, satışına ilişkin tüm hususları içeren www.herbaletkisi.com adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi (“Web Sitesi”)’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını ihtiva eder. İş bu Gizlilik Politikası Web Sitesine erişen kişilerin (“Kullanıcılar”) sitede yer alan herbalfithayat.com/uyelik adresindeki Üyelik Formunu doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası herbalfithayat.com.com (“Herbal Fit Hayat”)’ne ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, transferi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri Herbal Fit Hayat’a ait Web Sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. Herbal Fit Hayat işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Herbal Fit Hayat’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Web Sitesi’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların Web Sitesi’den ayrılmak istemesi durumunda, uygulamadan çıkılması yeterli olacaktır.

Herbalife`ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!

1. Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi

Kullanıcılar Web Sitesi’ye giriş yaparak Üyelik Formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgileri, satın alma tarihi) Herbal Fit Hayat hizmetlerinin sağlanması amacıyla kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir ve bu nedenle Herbal Fit Hayat, kredi kartı bilgilerine saklamaz. Kullanıcılar diledikleri zaman 3D Secure Sanal Pos sistemini seçmeli olarak kullanabilirler.

Web Sitesi, Kullanıcılara; Herbal Fit Hayat hizmetleri hakkında bilgiler, Herbal Fit Hayat kampanya duyuruları, Kullanıcı bilgileri güncelleme gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web Sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri Herbal Fit Hayat tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve işbu Gizlilik Politikası uyarınca gizli tutulacaktır.

2. Toplanacak Bilgiler

 • Herbal Fit Hayat Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihaza özel bilgiler,
 • Kayıt bilgileri,
 • Teslimat Bilgileri,
 • Satın Alınan Ürün Bilgileri
 • Herbal Fit Hayat Web Sitesinde bulunma zamanı ve süresi,
 • Herbal Fit Hayat Web Sitesi içerisinde kullanılan arama sorgulama terimleri,
 • Herbal Fit Hayat Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgi gibi,
 • Konum bilgileri,
 • Diğer bilgiler (Kullanılan uygulamalar, ziyaret edilen diğer web siteleri ve Hizmetler yoluyla teklif edilen içeriklerle nasıl etkileşimde bulunduğunuz gibi, Hizmetleri kullanımınıza ilişkin diğer bilgiler.)

3. Bilgilerin Kullanılması

Web Sitesi’ne giriş yapıldıktan sonra Web Sitesi aracılığı ile alınacak her türlü bilgi Herbal Fit Hayat tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır.

 • Kullanıcıların promosyonlar hakkında bilgilendirilmesi;
 • Kullanıcıların kampanyalar, etkinlikler, çekilişler hakkında bilgilendirilmesi;
 • Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi;
 • Çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapılması;
 • Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;
 • Web Sitesi geçmiş deneyimlerine bağlı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;
 • Kullanıcılar’ın puan/alışveriş bilgisi sorgulaması;
 • ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;
 • Web Sitesi hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi anlamında çalışmalar yapılması;
 • Web Sitesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için Kullanıcıların Web Sitesi’ne giriş yapmaları gerekmektedir. Herbal Fit Hayat Web Sitesi’ne tüm Kullanıcılar erişim sağlayabilirler. Web Sitesi’ne giriş yapmak isteyen Kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgelerini görebilecek ve Herbal Fit Hayat’ın özel promosyonlarla ilgili bilgi alabilecekler ve Herbal Fit Hayat Web Sitesi’nde bulunan tüm içeriklere ulaşabileceklerdir.

4. Bilgilerin Paylaşılması

Herbal Fit Hayat, Kullanıcılardan alınan bilgileri Aydınlatma Metninde detaylı bir şekilde belirtildiği gibi Kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında Nurdan AKDEMİR ve gerekli hizmeti Kullanıcılarına ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan İşbirliği Ortakları ile paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

Herbal Fit Hayat, Web Sitesi kapsamında edindiği Kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, Kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir.

Herbal Fit Hayat, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Herbal Fit Hayat ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Herbal Fit Hayat’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

5. Hizmetlerin Uygunluğu

Herbal Fit Hayat Web Sitesi’de yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Web Sitesi’de yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve mağazaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi Herbal Fit Hayat Web Sitesi’de yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.

6. Güvenlik

Web Sitesi kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak için makul fiziksel ve teknik tedbirleri Herbal Fit Hayat almış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve Web Sitesi kullanımının bu bilinçle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

7. Marka ve Telif Hakkı

Herbal Fit Hayat adına kayıtlı Herbal Fit Hayat ve diğer marka ve eserlerin (Web Sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Herbal Fit Hayat Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Herbal Fit Hayat bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

Mevcut Müşteri Misin?

Kişisel Distribütörünüzle olan birebir ilişkiniz, beslenme hedeflerinize ulaşmanın anahtarıdır. Eğer [N. AKDEMİR] mevcut distribütörünüz değil ise, ürünlerinizi mevcut distribütörünüzden almanızı öneririz. Alternatif olarak, bu internet sitesine girmek için buraya tıklayınız.


Halihazırda Herbalife Nutrition Distribütörü Müsünüz?

Kendi Distribütör hesabınız üzerinden sipariş vermek ve tüm haklarınızı almak için lütfen myherbalife.com sitesini ziyaret ediniz.

;